KURUMSAL

HOŞ GELDİNİZ...

Biz Kimiz ?

Antalya’da bulunan Cast Ajansımız; bugüne kadar yüzlerce dizi ve filmlere oyuncu yetiştiren Türkiye’ nin önde gelen oyunculuk ajansıyız. Kariyer basamaklarını emin ve sağlam adımlar ile kalıcı olarak çıkarken sizlerin en iyi partneriniz olan Antalya’da oyunculuk ajansı hizmetleri ise bilindik ajanslardan ayrılır. Fame Cast Ajans oyuncuların yeteneklerini keşfetmek ve yeteneklerini en güzel şekilde uygulamaya sokması için oyuncu yetiştirme akademisi ile oyuncuyu baştan yaratmaktadır.

Fame Cast Ajans oyuncu keşfetmesi ve oyuncunun popüler bir kişi olması yolunda yetenek avcısı olarak hizmet vermektedir. Yetenekleriniz doğrultusunda yapabilecek olduğunuz en uygun oyun, dizi, reklam filmi veya fuarlarda sizlerin becerilerini sergilemenize yardımcı olmaktadır. Kamera ile yeteneklerin buluşmasında en kısa yol olan Fame cast ajans, her yaş grubunun yeteneklerini sergilemesine fırsat vermektedir. Hayallerinizi süsleyen kırmızı halının yolu Antalya Cast Ajans ile mümkün olmaktadır.

Birçok ünlünün keşfedilmesi ve kitleleri peşinden sürüklemesi kısmında üstün başarı gösteren cast ajansımız yeteneklerini sergilemekte zorluk çekenlerin de hayallerine kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Kurulmuş olan ekibimiz oyunculuk eğitimlerini akademik bir yapı içerisinde ele almaktadır. Akademik anlamda alacak olduğunuz oyunculuk eğitimi sonrasında sönük kalmış olan yıldızınız parlamaya başlayacaktır.

Fame Cast Ajans oyuncular ile yapımcılar arasındaki en kısa yol olmaktadır. Film veya dizilerde genellikle izlenilen oyuncuların amatör oyuncular olduğu dikkat çekmektedir. Burada amaç halka inmek ve toplumun bakış açısını yansıtmaktan ileri gelmektedir. Bu aşamada Antalya’da cast ajans olarak halkın içinden olan oyuncuları ile film ve dizilerde tercih edilen ajans olmaktadır. Ünlülerin yanında yer almak hatta dizi, film ve reklamların ana oyuncusu olmak artık hayal değil cast oyunculuk ajansımız ile bir gerçektir. Antalya’daki ajansımız yeteneklerin keşfini sağlarken projelerinde oyuncularına yer vermekten gurur duymaktadır.

Oyunculuk ve mankenlik ajansımız fiziksel özelliklerin dikkate alınmadığı sadece yetenekler ile iş yapılmasını sağlayan tek oyunculuk ajansı olarak ülke genelinde ünlenmiştir. Model ajansı olarak katalog çekimleri ve reklam çekimlerinde tercih edilen oyuncularımız tanıtımlarda da yer almaktadır. Her yaş grubundan yetenekleri çatısı altında toplamış olan Fame cast ajans, çocuk oyuncu ajansı olarak da hizmetine devam etmektedir. Küçük yeteneklerin ekranlar ile buluşmasına gelecek sinema oyuncularının çekirdekten yetişmesine yardımcı olmaktadır. Burada oyunculuk ajansımız akademik anlamda oyuncu yetiştiren konumunda yer almaktadır. Oyuncu yetiştirilmesi için sinemanın alaylı ve akademik alanda başarılı olan eğitimcileri yer almaktadır. Küçük yaşlarda olan çocuk oyuncular için de eğitimler verilirken pedagoglar eşliğinde en uygun yetenek ortaya çıkartılıp eğitmenler tarafından yetenekleri şekillendirilmektedir.

Antalya ve çevresinde yapılan Fuar ve Stand açılışlarında menken ve modellerimiz ile ürünlerin tanıtılmasında üstün başarı gösterilmiştir. Fuar ve stand hostes ajansı olarak Türkiye’nin her iline hostes gönderilebilmektedir. Tanıtım yeteneği olan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen fuar ve stand hostesi olmak istiyorsanız hayal değil gerçek eğitimler ve organizasyonlar ile isteğiniz tam karşılığını bulacaktır.

Bayanlar kadar erkeklere de oyunculuk ve mankenlik alanında talep duyulmaktadır. Erkek mankenler ile tanıtım yapmak isteyen fuar ve standlar için günlük ve haftalık erkek manken talebi tarafımıza iletilmektedir. Yoğun oyuncu talebi ile karşı karşıya kalmış olan Antalya fame cast ajans model alımlarına devam etmektedir.

Bayan, erkek veya çocuk her hangi bir kritere dikkat etmeden yeteneklerini ortaya çıkartmak için Antalya cast ajans ile iletişim halinde olmaktadır. Fame cast ajans oyuncu ve manken yetiştirerek kırmızı halı hayallerinin gerçekleşmesini emin adımlar ile yıldızın parlak kalmasını sağlamaktadır. Sizde kitleleri peşinden sürükleyen manken veya model olabilir ve dizi, filmlerde aranan oyuncu olabilirsiniz. Yeteneklerinizi küçümsemeyi bir kenara bırakın, yıldızlar arasında yer almanızda en büyük yardımcınız fame cast ajans kapılarını ardına kadar açmış ve sizi beklemektedir.

FAME CAST AJANS

KATALOG

MODEL 60%
OYUNCU 80%
MÜZİSYEN 90%
DANSÇI 75%