fbpx

Fuar Hostesliği

Fuar Hostesliği

Fuar Hostesliği

Binin üzerinde yer alan host ve hostes sayısı ile aynı anda onlarca firmanın tanıtım yüzü fame cast ajans olmaktadır. Fuar hostesliği alanında alanın da uzman kadrosu ile başat Antalya fuar organizasyonu olmak üzere Türkiye’nin her ilinde fuar organizasyonların firmaların temsilcisi olarak yer alan tek cast ajanstır. Ajansımız fuarlarda yapmış olduğu tanıtım ile firmanızın tanınması sağlanırken ürünleriniz üzerinden siparişler almanızda kaçınılmaz olmaktadır.

Fuar hostesliği olarak verilen hizmetlerimiz bayi toplantıları veya roadshow konserleri organizasyonları ile de devam etmektedir. Yerli fuarların organizasyonları yanında yurt dışı fuara ve tanıtım toplantılarında eşlik edecek olan hosteslerimiz farklı dilleri bilmektedir. Başta İngilizce olmak üzere Almanca, Fransızca, Çince, Korece olmak üzere 40’a yakın dil ile hizmet vermektedir. Fuar hostesliği talep edilen fame cast ajans gerekli olan analizleri yaparak firmanız için en uygun olacak tanıtım yüzünü seçmektedir. Seçilmiş olan tanıtım yüzümüz model, manken ve oyuncu olabilmektedir. Bu sayede firmanız her ne kadar küçük işletme olsa bile büyük firmalar ile yarışan dev firma olarak akıllarda yer edecektir.

Fuar hostesliği içinde yer alan profesyonel modellerimiz; stant hostesi olarak ürün tanıtırken, kayıt ve karşılama hostesi olarak güler yüzlü bir çalışanınız olmaktadır. Mevcut ekibinize uyum sağlayacak olan fuar hosteslerimiz ise kültür seviyeleri bakımından kendini geliştirmiş olan karakterlerdir. Fuar hostesi olmak isteyen bayan veya erkeklerin bu alanda kısa zamanda tanınmak için gittikleri tek adres olan Antalya cast ajans eğitimleri ile fuarlarda aranılan tanıtım yüzü olmanızı sağlamaktadır. Bu nedenle fuar, festival, bayi toplantılarında host ve hostes olmak isteyen kişilerin adresine şimdi cv gönderebilirsiniz. Fuar hostesliği ile tanıtım yapmak isteyen firmalarda gerek telefon gerekse mail ile aradıkları tanıtım yüzünü anında bulmaktadır.