BAŞVURU YAP

FORMU DOLDURMADAN ÖNCE OKUYUNUZ !

YÜKLEYECEĞİNİZ RESİMLER HAKKINDA : 

Resimler, vesikalık ya da boydan çekilmiş olabilir; ama yüzünüz belli olacak şekilde uzaktan çekilmemiş olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca resimler .jpg .png .gif uzantılı ve en fazla 2 MB boyutlarında olmalıdır.

BİLMENİZ GEREKENLER

Ajansımız, İnternet üzerinden online başvuru yapanların kişisel gizliliğinin korunmasına ve muhafaza edilmesine büyük özen göstermektedir. Başvurularınız model, amatör oyuncu, profesyonel oyuncu, dansçı ve müzisyen başlıkları altında, alanında en tecrübeli cast direktörlerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Uyumlu olup olmadığınızı, tarafınıza en geç 3 gün içerisinde sms veya telefonla arayarak bildirilir.

Başvurunuz kabul edildiği takdirde Fame Cast Ajans ailesine katılabilmeniz için sizi ajansımıza ön görüşmefotoğraf çekimleri ve tanıtım videosu için davet edeceğiz. Görüşmeye gelirken kimliğinizi yanınızda bulundurunuz. Görüntülü CV (Set Cart), profesyonel stüdyo da profesyonel ışıklar ve profesyonel cihazlar ile hazırlanmaktadır. 

Başvuru sonucunu etkileyen unsurlardan biri de bize yollayacağınız fotoğrafın sizi en iyi şekilde yansıtmasıdır. Lütfen formu eksiksizce doldurunuz. (Bu form, kimin için dolduruluyorsa o kişinin bilgileri yazılmalıdır.)

 

1. fotoğrafı ekleyiniz. Resim .jpg .png .gif uzantılı ve en fazla 2 MB boyutlarında olmalıdır.
2. fotoğrafı ekleyiniz. Resim .jpg .png .gif uzantılı ve en fazla 2 MB boyutlarında olmalıdır.
3. fotoğrafı ekleyiniz. Resim .jpg .png .gif uzantılı ve en fazla 2 MB boyutlarında olmalıdır.